Magazin

Zeynep Alkan, Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Kalça Yorumuyla Hamdi Alkan’ı Kızdıracak

Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından yaptığı “G..ümü büyütmek” açıklamasıyla babasını kızdıracak sözlere imza attı.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, Instagram’ın ‘Bana soru sor’ özelliğini deneyimledi ve takipçilerinin kendisine yönelttiği sorulara yanıt verdi. Estetik hakkındaki soruları cevaplayan Alkan, “G..ümü büyütmek istiyorum” diyerek babasını kızdıracak açıklamalarda bulundu.

HAMDİ ALKAN’I KIZDIRACAK AÇIKLAMA

Kendisine yöneltilen tüm sorulara içtenlikle yanıt veren Zeynep Alkan, verdiği yanıtlarla hayvan sevgisinin ne kadar büyük boyutlarda olduğunu gösterirken aynı zamanda çenesiyle ilgili gelen sorulara da içtenlikle yanıt verdi. Alkan çene ameliyatı olmayı düşünmediğini söylerken hemen ardından “Yüzümde hiçbir şeye dokunmayı düşünmüyorum belki g…mü büyütürüm dermişim” sözleriyle babasını kızdıracak.

“SEFALETİN İÇİNDE YÜZÜYORUM”

Ailesi tarafından eğitim almak üzere İtalya’ya gönderilen ve eğitim sezonu süresince buradan keyifli paylaşımlarda bulunan Zeynep Alkan, kısa videolar şeklinde yanıtladığı sorulardan birinde kendisine yöneltilen ‘Maddi anlamda zorlanıyor musun?’ sorusuna durumundan memnun olduğunu ve fazlasını ve azını istemediğini ve günlük hayatının normalliği içerisinde yaşamını sürdürmek istediğini söyledi ve sonrasında da “Ben sefaletin içinde yüzüyorum bir görseniz” şeklinde espri yaptı.

 

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları