Gündem

Yol Ortasına Park Eden Alkollü Taksiciyi Polis Bile Ayıltamadı!

Adana’da alkollü olduğu belirlenen taksi sürücüsü aracının içinde sızıp kaldı. Trafiğin tıkanması üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, uzun uğraşlarına rağmen, taksiciyi ayıltamadı.

Adana’da aşıra derecede alkollü olduğu ileri sürülen bir taksi sürücüsü gündüz yol ortasına park edince olay yerine gelen polis bile sürücüyü uzun süre ayıltamadı.

SÜRÜCÜLER POLİSE İHBARDA BULUNDU

Edinilen bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Cemalpaşa Mahallesi, Gazipaşa Bulvarı’ndan geçen sürücüler yol ortasında bir taksinin çalışır halde hafif çapraz şekilde park ettiğini, içindeki sürücünün de hareketsiz halde yattığını görünce polise ihbarda bulundu.

ALKOLLÜ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Olay yerine gelen polis merkezi ekipleri sürücüyü uyandırmaya çalıştı ancak sürücü bir türlü uyanmadı. Polis sürücünün aşırı derecede alkollü olduğunu belirledi.

ARKA KOLTUKTA DA AYILMADI

İsminin Gökhan A. olduğu tespit edilen sürücü ayıltılamayınca polis onu arka koltuğa bindirdi. Burada da bir süre sürücüyü ayıltmaya çalışan polis bir sonuç alamadı.

EHLİYETİNE EL KONULUP PARA CEZASI VERİLDİ

Polis sürücüyü ayıltamayınca taksiyi kendi sürüp polis merkezine götürdü. Sürücü polis merkezine getirilince biraz kendine geldi. Polis merkezinde sürücüye yapılan alkol testinde 125 promil alkollü olduğu tespit edildi. Bu nedenle sürücünün ehliyetine el konulup, 4 bin 500 lira para cezası verildi.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları