Gündem

Terör Örgütü PKK Tarafından Kaçırılan 2 Köylü, Araçları Yakılarak Katledildi

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde, peynir satmak için Siirt’e doğru yola çıkan 2 köylü, terör örgütü PKK tarafından kaçırıldı. Jandarma tarafından yapılan arama sonrası araçları yanmış bir biçimde 2 köylünün cesedine ulaşıldı.

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırılan iki köylü, araçları yakılarak katledildi.

İKİ KÖYLÜ PEYNİR SATMAK İÇİN SİİRT’E DOĞRU YOLA ÇIKTI

Alınan bilgiye göre, Beytüşşebap ilçesinin Pirinçli köyünde oturan Ebubekir Adıyaman ve Selman Öztunç, peynir satmak amacıyla Siirt’in Pervari ilçesine bağlı Doğan köyüne gitmek için yola çıktı. Adıyaman ve Öztunç’un uzun süre eve dönmemesi üzerine şüphelenen aileler, durumu jandarmaya bildirdi.

PKK’LILAR TARAFINDAN KAÇIRILAN KÖYLÜLERİN CESETLERİNE ULAŞILDI

Jandarma ve vatandaşlar tarafından yapılan aramada, Adıyaman ve Öztunç’un cesetleri Doğan köyü kırsalında bulundu. Yapılan incelemede, iki kişinin PKK’lı teröristler tarafından kaçırıldığı, araçları yakıldıktan sonra katledildikleri tespit edildi.

Teröristlerce öldürülen iki köylünün cesedi, 23. Jandarma Piyade Tümen Komutanlığı helikopteri ile Şırnak Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılan otopsinin ardından Adıyaman ve Öztunç’un cenazesi, yakınları tarafından gözyaşları içerisinde Pirinçli köyü mezarlığına defnedildi.

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları