Gündem

Tepkilerin Çığ Gibi Büyüdüğü Cemile Bayraktar Eleştirilere Sert Çıktı

Kemal Sunal’a yaptığı eleştirilerle gündeme oturan Cemile Bayraktar’dan tartışma yaratacak bir twit daha geldi. Bayraktar, “Siz de haddinizi bileceksiniz her değeri “sanat” adı altında ayaklar altına alıp, insanların değerlerini hiçe saymayacaksınız” dedi.

Eski Yeni Şafak Yazarı Cemile Bayraktar Türkiye’nin en değerli sanatçılarından olan Kemal Sunal’ın yaptığı filmler için “Zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük” diyerek büyük tepki toplamıştı. Toplumun her kesiminden Cemile Bayraktar’a ağır tepkiler gelmeye devam ediyor. Ünlü isimler de Kemal Sunal’ayapılan eleştiriye sosyal medya hesaplarından tepki paylaşımları yapmaya devam ediyor.

TEPKİLERE ALDIRIŞ ETMEDEN BİR PAYLAŞIM DAHA YAPTI

Olayın yankıları devam ederken Cemile Bayraktar’dan olay yaratacak bir twit daha geldi. Tepkilerin çığ gibi büyüdüğü Bayraktar, twitter hesabı üzerinden “Siz de haddinizi bileceksiniz her değeri “sanat” adı altında ayaklar altına alıp, insanların değerlerini hiçe saymayacaksınız? Çünkü herkes haddini bilecek..geçen hafta klipte hemşire kadınlar aşağılandığı için klip kaldırıldı,siz ne cüretle 30 yıl din adamlarına hakaret ettiniz” paylaşımını yaptı.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir