Spor

Süper Ligde Mustafa Denizli, Şenol Güneş ve Fatih Terim, İlk Kez Birbirine Rakip Olacak!

Kasımpaşa ile anlaşan Mustafa Denizli ile Şenol Güneş ve Fatih Terim, Süper Ligde ilk kez birbirlerine rakip olacak.

Denizli’nin Kasımpaşa’da görev almasıyla beraber ortaya heyecan verici bir durum çıktı. Türk futbolunun 3 büyük teknik direktörü bir araya geldi.

Mustafa Denizli, Fatih Terim ve Şenol Güneş ilk kez birbirlerine rakip oluyor. A Milli Futbol Takımı’nın tarihinde yer etmiş üç önemli antrenör, İstanbul’da buluştu. İşte 3 büyük ismin kariyerleri ve Türk futbolundaki yerleri:

MUSTAFA DENİZLİ GALATASARAY İLE ŞAMPİYON KULÜPLER KUPASINDA YARI FİNALE ÇIKTI

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşadı. A Milli Futbol Takımı ile EURO 2000’de çeyrek final oynadı. Galatasaray ile Şampiyonlar Kulüpler Kupası’nda yarı finale çıktı. Beşiktaş ve Galatasaray ile Türkiye Kupası’nı kazandı.

FATİH TERİM’İN AVRUPA KUPASI VAR

Galatasaray ile 7 şampiyonluk yaşadı ve UEFA Kupası’nı kazandı. Galatasaray’da Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final oynadı. Galatasaray ile 2 Türkiye Kupası elde etti. A Milli Futbol Takımı ile EURO 96 ve EURO 2016’ya katıldı, EURO 2008’de yarı finale çıktı.

DÜNYA KUPASI ÜÇÜNCÜLÜĞÜNDE İMZA ŞENOL GÜNEŞ’E AİT

Beşiktaş ile 2 şampiyonluk yaşadı. Trabzonspor ile 2 Türkiye Kupası kazandı. Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi’nde son 16 turu ve UEFA Avrupa Ligi’nde çeyrek final biletleri aldı. A Milli Takım ile 2002 Dünya Kupası 3.’lüğü ve 2003 Konfederasyon Kupası 3.’lüğü elde etti.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları