Magazin

Shakira İstanbullularla Buluştu.!

Latin müziğinin önemli ismi Kolombiyalı şarkıcı Shakira, ‘El Dorado’ isimli dünya turnesi kapsamında dün akşam sahne aldı. Yaklaşık 30 bin kişinin izlediği konserine Shakira Türkçe olarak “Merhaba Türkiye” diyerek başladı. Ünlü şarkıcı ‘Wolf’ isimli şarkısı sonrası “Sizi tekrar gördüğüm için çok mutluyum. Bir kez daha harika bir gece geçireceğiz. İyi eğlenceler” dedi. Shakira Türkiye’ye daha önce 2002 yılında bir yarışma da sahne almak için gelmişti

 

12 Grammy ödülü sahibi, uluslararası superstar Shakira, BKM organizasyonuyla ikinci kez İstanbul’da Türk hayranlarıyla buluştu.

Habertürk’ün haberine göre Shakira’nın muhteşem sahne performanısını izlemeye gelenler arasında Kenan Doğulu- Beren Saat, Arzu Sabancı, Hakan Sabancı, Hacı Sabancı – Nazlı Kayı, Demet Sabancı Çetindoğan, Sinan Akçıl, Ezgi Mola, Selçuk Yöntem, Seçkin – Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Aleyna Tilki, Yonca Evcimik, Deniz Akkaya, Betül Demir, Emre Karayel, Ferhat Göçer – Ömür Gedik, Burcu Güneş gibi ünlü isimlerde vardı.

GÜVENLİK ÜST DÜZEYDE TUTULDU

2000’e yakın polis ve özel güvenlik görevlisi Shakira konseri için görev aldı.

Güvenlik önlemleri üst düzeyde tutulup, stadının çevresi trafiğe kapatıldı.

Yaklaşık 30 bin kişinin izlediği konserine Shakira Türkçe olarak “Merhaba Türkiye” diyerek başladı.

Ünlü şarkıcı ‘Wolf’ isimli şarkısı sonrası “Sizi tekrar gördüğüm için çok mutluyum. Bir kez daha harika bir gece geçireceğiz. İyi eğlenceler” dedi.

Shakira Türkiye’ye daha önce 2002 yılında bir yarışma da sahne almak için gelmişti.

 

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir