Gündem

Şevval Sam’a Destek Olan Sevda Erginci Talat Bulut İçin “Maalesef Çalışıyoruz” Dedi.

‘Yasak Elma’ dizisinin başrol oyuncularından Sevda Erginci, Şevval Sam’a destek olarak Talat Bulut hakkında “Maalesef onunla çalışıyoruz” dedi.

‘Yasak Elma’ setinde taciz iddialarıyla başlayan gerginlik her geçen gün artıyor. Tartışmaya son olarak dizinin başrol oyuncularından Sevda Erginci dahil oldu. Erginci, Talat Bulut için “Maalesef onunla çalışıyoruz” diyen rol arkadaşı Şevval Sam’a destek verdi.

“ŞEVVAL DOĞRU SÖYLEDİ, MAALESEF ÇALIŞIYORUZ”

Gazete Vatan’ın haberine göre; Talat Bulut, kendisi için “Maalesef onunla çalışıyoruz” diyen Şevval Sam’a 100 bin TL’lik dava açmıştı. Bulut’a aynı seti paylaştığı Sevda Erginci’den de tepki geldi. Erginci, “Talat Bulut onunla çalıştığımız için şükretmemiz gerektiğini söylemiş. Şevval de deneyimli bir oyuncu. Mütevazilik önemli bir şey. Şevval çok doğru söyledi, maalesef onunla çalışıyoruz” dedi.

NE OLMUŞTU?

Talat Bulut’un yaz başında aynı seti paylaştığı kostüm asistanı Özge Ş.’yi taciz ettiği iddia edildi. Bulut’un hakkında açılan taciz davası ise takipsizlikle sonuçlandı. Mahkeme kararından sonra ‘Yasak Elma’ dizisindeki rolüne devam eden oyuncu, başta Şevval Sam olmak üzere diğer oyunculardan da tepki topladı.

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları