Gündem

Sakallı Kadın Hikayesiyle İzleyicileri Gözyaşlarına Boğdu..

Evliliğini kurtarmak için Zahide Yetiş’in programına katılan 26 yaşındaki kadın, görüntüsüyle herkesi şaşırttı. Yaşadığı zorlukları anlatan genç kadın, izleyicileri gözyaşlarına boğdu.

Zahide Yetiş’e sığınan 26 yaşındaki genç kadın görüntüsüyle herkesi şaşkınlığa uğrattı. Hikayesiyle de seyircileri gözyaşlarına boğan Gülseren hanım, tedavi olmak için ‘Zahide Yetiş’le’ programına başvurdu.

TEDAVİ OLMAK İÇİN PROGRAMA BAŞVURDU

Kadın olmasına rağmen sakalları ve bıyıkları olan kadın, kocasından utandığını, insan içine çıkamadığını, lazer tedavisi görmesine rağmen bu durumdan kurtulamadığını söyleyen Gülseren hanım, son çare olarak Zahide Yetiş’e sığındı. Zahide Yetiş, Gülseren hanımı uzman doktorlara teslim edip tedavi ettirmeyi ve önümüzdeki günlerde büyük değişimi izleyicileriyle paylaşacağını söyledi.

HİKAYESİYLE İZLEYİCİLERİ GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Başına gelen olayı seyircilerle paylaşan sakallı kadın, “Doktora gittim hormonların bozuk değil dedi. Lazer tedavisine gittim çözüm buladım. Eşimin ailesi beni bu halimle kabul etmek istemedi.Sağ olsun eşim bana sahip çıktı.” ifadelerini kullandı.

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları