Spor

Ronaldo’nun yeni takımı belli oluyor! Tarihe geçecek…

Real Madrid’den ayrılması gündeme gelen Cristiano Ronaldo’nun adı Juventusile anılıyor. İddialar doğruysa, Ronaldo’nun Juventus’un teklifini kabul etmesi halinde futbol tarihine geçecek bir para kazanması gündemde…

Şampiyonlar Ligi’nde zirveye ulaşan ancak ligde beklenin altında kalan Real Madrid’de teknik direktör Zinedine Zidane’ın takımdan ayrılmasının ardından bir yıldız ile yollar daha ayrılmak üzere…

Son olarak Dünya Kupası’nda Portekiz ile hayal kırıklığı yaşayan Cristiano Ronaldo, yeni sezonda farklı forma ile karşımıza çıkabilir. Özellikle İspanya’da yaşadığı vergi problemleri ve ardından ceza alması nedeniyle ayrılmayı kafasına koyan Ronaldo’ya ciddi de bir talip var.

İtalyan ekiplerinden Juventus’un Real Madrid’in Portekizli yıldızı Ronaldo için transfer görüşmesi yaptığı ortaya çıktı. Oyununun menajeri Jorge Mendes’ten randavu alan Juventus’un bu transfer için büyük bir bütçe ayırdığı iddia edildi.

Ronaldo’nun da teklifi dinleyeceğini söylemesi üzerine heyecanlanan İtalyanlar dosyalarını açtılar. İddiaya göre Juventus, Ronaldo’ya 4 yıllık teklif yaptığı ve bu süre içinde 120 milyon Euro net para önerdiği ifade edildi.

Öte yandan İspanyol basını da Ronaldo’ya Juventus tarafından önerilen maaşı yazdı. Teklifi kabul etmesi halinde Ronaldo, Avrupa’da bir kulüpten en çok maaş alan futbolcu olacak. Juventus’un Ronaldo’ya 30 milyon Euro maaş teklifi yapıldığını da duyurdu.

 

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir