Magazin

Özkan Şen Çok Sert Konuştu

Bircan Bali ile öpüşme fotoğrafları ortaya çıkan Özkan Şen, sosyal medyada çok ağır sözler kullandı. Şen’in bu sözleri kim için söylediği merak konusu oldu.

Bircan Bali ile öpüşme fotoğrafları ortaya çıkan Özkan Şen, sosyal medyada çok ağır sözler kullandı. Özkan Şen’in bu sözleri kim için söylediği merak konusu oldu.

“EN BÜYÜK PİŞAMANLIĞIM BİR NAMUSSUZA KANMAM”

İsmail YK’nın kuzeni Özkan Şen, sosyal medyada bir takipçisinin, “Hayatınızdaki en büyük pişmanlığınız ne? Bir de iyi ki bunu yapmışlığımız dediğiniz ne?” sorusuna çok ağır sözlerle cevap verdi. MrJade lakaplı Özkan Şen, “En büyük pişmanlığım bir şerefsize bir yalancıya bir oyuncuya bir namussuza kanmam. Ve en güzeli yaptığı şey o kişinin k… tekmeyi vurmam” dedi. Özkan Şen’in bu sözleri Bircan Bali’ye söylediği iddia edildi.

İLİŞKİLERİNİ SONLANDIRDIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Mayıs ayında Şenol İpek’ten anlaşmalı olarak boşanan sunucu Bircan Bali, prodüktör ve şarkıcı Özkan Şen’le aşk yaşamaya başlamıştı. Bircan Bali’nin prodüktör Özkan Şen ile samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bali, ilişkilerini tanışma evresinde sonlandırdığını söylemişti.

 

 

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları