Spor

Ozan Tufan’a Fenerbahçe’den beyaz sayfa

Fenerbahçe’de son gelişme… Fenerbahçe’de ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Ozan Tufan hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Sarı-lacivertliler iki transferi de imza aşamasına getirdi.

Habertürk Spor’dan Ahmet Selim Kul’un haberine göre; Fenerbahçe’nin büyük umutlarla transfer ettiği fakat bir türlü istenilen seviyeye ulaşamayan oyuncusu Ozan Tufan, Sarı-Lacivertliler’deki yeni dönemle birlikte yepyeni bir başlangıç yapmayı hedefliyor.

Genç oyuncu geçtiğimiz yıl kadro dışı bırakılmasının ardından affedilmiş fakat bu süreçte de ciddi bir sakatlık yaşayarak iyice formundan uzaklaşmıştı.

Çok fazla kilo alan ve yağ oranı iyice artan Ozan, sezonun bitmesinin ardından kendini çok sıkı bir sürece soktu.

Sadece 5 gün tatil yapan ve ardından Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ın yolunu tutan milli oyuncu burada kendisi için özel olarak ayarlanan bir antrenörle birlikte tam 3 hafta boyunca çalıştı.

COMOLLİ SICAK BAKIYOR

Bu sıkı çalışmalarının karşılığını hızlı bir şekilde alan Ozan, Belgrad’a gittiği günden döndüğü güne kadar tam 8 kilodan fazla vermeyi başardı.

Bununla birlikte vücudundaki yağ oranı da yüzde 20’nin üstünde olan Ozan çalışmalar sonucu bu oranı yüzde 9’un altına düşürmeyi başardı.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir