Gündem

Oyun Oynayan Çocuğun Koluna Korkuluk Demiri Saplandı!

Aksaray’da oyun oynarken kolu korkuluk demirlerine saplanan çocuk, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kesilen demirle hastaneye kaldırıldı.

Aksaray’da oyun oynayan çocuğun koluna korkuluk demiri saplandı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kesilen demirle beraber küçük çocuk hastaneye kaldırıldı.

Olay, Kılıçaslan Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, arkadaşlarıyla oyun oynayan 9 yaşındaki Muhammet, bahçe duvarının üzerine çıkarak korkuluk demirleriyle oynamak istedi.

ANİDEN DENGESİNİ KAYBETTİ

Bahçe duvarının üzerinde aniden dengesini kaybeden Muhammet K. bir anda boşluğa düşerken kolu korkuluk demirine saplandı. Çocuğun sesini duyan apartman sakinleri durumu hemen sağlık ekiplerine ve itfaiyeye bildirdi.

İTFAİYE EKİPLERİ ÇOCUĞUN KOLUNA SAPLANAN DEMİRİ KESTİ

Kısa sürede olay yerine gelen 112 Acil Yardım ekipleri çocuğa ilk müdahaleyi olay yerinde yaparken, Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri de çocuğun koluna saplanan korkuluk demirlerini kesti.

Kesilen demir ile birlikte ambulansa bindirilen çocuk Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada sağlık ekiplerince yapılan müdahaleyle korkuluk demiri kolundan çıkarılan çocuğun durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları