Magazin

Organize İşler 2 Filmi için 1 Buçuk Ayda 10 Kilo Veren Ezgi Mola’nın, Filmde Canlandıracağı Karakter Merak Konusu Oldu..

Organize İşler 2 filmi için 1 buçuk ayda 10 kilo veren Ezgi Mola’nın canlandırdığı karakter, merak konusu oldu. Peki Ezgi Mola’nın hayat verdiği Lerzan Berrak nasıl bir karakter?

Organize İşler 2 filminin vizyona girmesine az bir süre kala heyecan artmaya başladı. Filmden kareler gelmeye başlarken Organize İşler 2 filminin ilk fragmanı bu hafta yayınlanacak. Filmde Lerzan Berrak karakterini canlandıran Ezgi Mola rolü için 1.5 ayda 10 kilo verirken Yılmaz Erdoğan da Asım Noyan karakteri için 6 kilo verdi.

ÇETENİN GÜZEL VE AKILLI KADINI: EZGİ MOLA

Filmde Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Asım Noyan’ın hayatında önemli bir yeri olan, güzel, akıllı ve organize iş çevirmede çetenin diğer üyeleri kadar usta karakteri Lerzan Berrak’ı Ezgi Mola canlandırıyor.

Rengarenk kıyafetleri, dönen dolaplar içinde kılıktan kılığa giren cüretkar ve eğlenceli halleriyle dikkat çeken Mola filmle ilgili şunları söyledi:

Organize İşler hayatımda çok önemli yeri olan bir yapım. Çünkü benim oynadığım ilk sinema filmiydi. İkincisinde de böyle bir rolle seyirci karşısına çıkıcak olmak beni heyecanlandırıyor. Lerzan Berrak karakterini çok sevdim. Daha kadın dişi, cilveli tatlı enerjili bir kadın ve onu oynamam benim için müthiş keyifliydi.

SPOR VE DİYETLE 6 KİLO VERDİ

Yılmaz Erdoğan da çete lideri Asım Noyan karakteri için kampa girdi. Spor ve diyetle 6 kilo verdi.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları