Gündem

Okul Önünde Zincirleme Kaza! Müdür İki Otomobilin Arasında Ezildi: 5 Yaralı

Osmaniye’de, okul önünde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 1’i çocuk 5 kişi yaralandı. Kazada okul müdürü, iki otomobilin arasında sıkıştı. O anlar güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Osmaniye’de, okul önünde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 1’i çocuk 5 kişi yaralandı. Kazada özel okul önünde bekleyen okul müdürü, iki otomobilin arasında sıkışarak yaralandı. O anlar güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

KARŞI YÖNDEN GELEN OTOMOBİLE ÇARPARAK DURABİLDİ

Kaza, Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi Kadirli-Sumbas yolu üzerinde meydana geldi. Ahmet Küçükpala (26) idaresindeki otomobil, karşı yönden gelen Haluk Yakıcı yönetimindeki otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle direksiyon hakimiyetini kaybeden Haluk Yakıcı’nın kullandığı otomobil Ahmet Topalhan’ın kullandığı otomobile ve park halindeki otomobile çarparak durabildi.

OKUL MÜDÜRÜ, KAZA YAPAN İKİ ARAÇ ARASINDA SIKIŞTI

Kazada özel okul önünde bekleyen okul müdürü Duran İsaoğlu, kaza yapan iki otomobilin arasında sıkışarak yaralandı.

YARALILAR HASTANEYE SEVK EDİLDİ

Kazada araç sürücüleri Ahmet Küçükpala, Haluk Yakıcı, araçlarda bulunan Emrah Cengizer ve Beyza Yakıcı yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslar ile Kadirli Devlet Hastanesine sevk edildi.

ÖĞRENCİLER KIL PAYI KURTULDU

Kaza anı ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Kazanın saniyeler öncesi öğrencilerin çantalarıyla okula giriş yaptığı ve kazadan kıl payı kurtuldukları gözlendi.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları