Magazin

Okan Kurt’tan Boşanan Demet Akalın: Zor Süreçte Hiç Ağlamadım…

Okan Kurt’tan boşanan Demet Akalın, bir magazin programına telefonla bağlanarak geçirdiği zor dönemler hiç ağlamadığını anlattı.

6 buçuk yıllık evliliğini evine haciz geldikten sonra bitiren Demet Akalın, yakın dostu Fatih Ürek’in konuk olduğu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunuculuğunu yaptığı 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Akalın, zor geçen boşanma sürecinde hiç ağlamadığını söyledi.

“BOŞANMA SÜRECİNDE HİÇ AĞLAMADIM”

Okan Kurt sayfasının kendisinde kapandığını söyleyen Akalın, sözlerine şöyle devam etti: “Okan Kurt sayfası kapandı ve konu hakkında konuşmak istemiyorum. O kadar koşturuyorum ki yalnızlık diye bir şey yok bende. Bu süreçte de hiç ağlamadım. İnsanların içinde oturup ağlamadım ama neler çektiğimi ben kendim biliyorum. İlk boşanan ben değilim ve zor bir süreçti, atlatacağız.

“HİRA BİR GÜNDE BÜYÜDÜ”

Hira boşanmadan sonra bana döndü ve bir günde büyüdü adeta. Çocuğumun psikolojisi de iyi. Babası da istediği zaman alır gelir asla şu günlerde gelsin demem.

“OKAN’IN HAYATINA BİRİ GİREBİLİR, İLGİLENMİYORUM”

Okan’ın hayatına biri girebilir beni artık hiç ilgilendirmiyor benim umurumda değil. Instagram hesabına falan da bakmıyorum. Bana bazen kadınların Okan’a yazdığı yorumların resim ve mesajları geliyor. Atanlardan rica ettim bana atmayın diye.”

 

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları