Magazin

Neymar’ı peşinden koşturan Türk kızı Elif Aksu

Avusturya doğumlu olan Türk asıllı model Elif Aksu, dünyaca ünlü futbolcu Neymar ile reklam filminde buluştu.


Türkiye Elif Aksu’yu geçtiğimiz yıl İbiza’da tatil yaptığı sırada karıştığı bir kazayla tanıdı.

Uyuşturucu kullandıktan sonra sevgilisinin yaklaşık 600 bin dolar değerindeki Ferrari’si ile kaza yaptı. Sonrasında ise özel jetle adadan kaçmaya çalıştığı ortaya çıktı.

Hem uyuşturucudan hem de ehliyetsiz araba kullanmaktan tutuklandı. Fakat kefaletle serbest bırakıldı. Erkek arkadaşı ise Elif’in mahkemeye dahi çıkarılmasını beklemeden uçağına atlayıp Londra’ya kaçtı.

Filmleri aratmayan olay İspanyol, İngiliz basınının yanısıra Türkiye gündeminde de geniş yer buldu.

Sosyal medyada yapılan yorumlar ise azınacak kadar değildi. Sözlüklerde yapılan yorumlardan biri de şöyleydi: Gözlerimi 5 saniyeliğine kapayıp şu senaryoyu hayal etmeyi denedim, IMDb direkt 9’u gösterdi.

“Ferrari’siyle kaza yapıp sevgilisinin özel uçağıyla kaçarken yakayı ele veren manken” başlığıyla haberlere konu olan Elif Aksu’nun bu olay sonrasında şöhretini pekiştirdiğini söylemek yanlış olmaz.

Olayın Türkiye’de duyulması sonucu Aksu’nun Instagram’daki takipçi sayısı 4’e katlandı. Bunların büyük çoğunluğu da tabi ki Türk hayranları. Aksu sosyal medya üzerinden kendisine gelen esprili yorumlara da kayıtsız kalmıyor ve cevap veriyor.

Ünlü modelin şöhretinin artmasındaki önemli noktalarından biri de 2013 yılında İngiliz müzik grubu The Wanted’ın We Own The Night isimli şarkısının klibinde boy göstermesiydi. Klipte cesur sahneleri olan Aksu, şöhret basamaklarını daha hızlı çıkmaya başlamıştı.

2016 yılında Cannes’daki amfAR etkinliği kapsamındaki Bella Hadid, Karlie Kloss, Izabel Goulart, Jessice Hart, Lily Donaldson ile aynı podyumda yer aldı. Hiç şüphe yok ki bir Türk modelin ulaşabileceği en yüksek seviyeleri gördü.

Bazıları Ibiza’da yaşanan olaydan sonra Elif Aksu’nun hızlı hayatına yenilip modellik kariyerini bitirebileceğini düşünürken, ünlü model bu söylemlerin aksine sürpriz bir projeyle karşımıza çıktı.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir