Gündem

N11 10 Kasım’da Yaptığı Reklam Bildirimi İle Tepkilere Neden Oldu

Atatürk’ü Anma Günü’nde yolladığı yanlış ifadeleri içeren bildirim mesajı sebebiyle birçok kullanıcı n11’e boykot uyguladı.

Doğuş Holding Kurucularından Ferit Şahenk’in Sahibi Olduğu Lider Pazaryeri Sitesi N11 Öyle Bir pot kırdıki 10 kasımda tepkiler twitter ve instagram üzerinden boykot çağrılarına neden oldu. N11 uygulaması üzerinden 11.11 Kampanyası için 10 Kasımda n11 uygulamasından binlerce kullanıcılarına Öyle Mesaj Attıki Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü.

11.11 Kampanyası Nedir 

N11.com’un başlattığı ve her sene uygulamaya soktuğu büyük kampanya kullanıcılarına ücretsiz kupon dağıtarak satıcıdan komisyon yükseltip ve 11.11 kampanyasına dahil ederek aynı kategoride sadece onun reklamlarını yaparak satışlarını artırmaktır. ve bu satışlar satıcıdan alınarak alıcıya vermektir.

BİNLERCE VATANDAŞ SİPARİŞİNİ İPTAL ETTİ

Gelen tepkilerin ardından yayınlanan özür mesajında ise “Gece yarısı rahatsızlık vermemek amacıyla sessiz modda gönderilen bildirim metnine, kampanya temamız olan “siren” kavramını konu etmek, aziz Ata’mızın hatırasına sahip çıktığımız bugünde maalesef çok yanlış anlaşılmış ve yanlış yorumlanmıştır” denildi. Yaşanan skandalın ardından vatandaşlar sosyal medyadan n11.com’a boykot çağrısında bulunurken Twitter’da da #n11Boykot hashtagi, Türkiye gündeminde uzun süre üst sıralarda yer aldı. Daha önce sipariş veren binlerce kullanıcı ise siparişlerini geri çektiğini duyurdu.

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir