Gündem

Kocasını Takip Edip Başka Kadınla Yakaladı, Ortalığı Birbirine Kattı

Adana’da, kocasının kendisini aldattığından şüphelenen kadın dedektif gibi takibe başladı. Başka bir kadınla yakalanan koca, sokak ortasında bağıran karısına bıçak çekti. Karakolda biten kavgada koca, eşini aldattığını kabul etmedi.

Adana’da bir kadın, kendisini aldattığını düşündüğü kocasını takip edip, başka bir kadınla yakaladığını ileri sürerek şikayetçi oldu.

Olay Seyhan ilçesine bağlı 2000 Evler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Müzeyyen T. (23) bir süredir eşinin kendisini aldattığından şüphelenmeye başladı. Bunun üzerine bugün sabah saatlerinde genç kadın eşi Abdullah T. (25) evden çıkınca onu takip etti. Genç kadın, eşinin 2000 Evler Mahallesi’ne gelince Gülşah B. (28) isimli bir kadınla buluştuğunu gördü.

“BASILINCA BIÇAK ÇEKTİ”

Genç kadın bunun üzerine hemen yanlarına gidip tepki gösterdi. Tepki kısa sürede kavgaya dönüştü. Abdullah T. eşini bağırdığı için darp etmeye çalıştı. Sesleri duyan vatandaşlar hemen polisi arayarak bir kadının darp edildiği ihbarında bulundu. Polis kısa sürede olay yerine gitti. Müzeyyen T. karşısında polisi görünce, “Eşim beni bu kadınla aldatıyor. Ben de onları yakalayınca bana bıçak çekti” diye şikayetçi oldu. Polis tarafları alarak polis merkezine götürdü. Burada basın mensuplarının görüntü aldığını gören Abdullah T. ve sevgilisi olduğu ileri sürülen Gülşah B. tepki gösterdi. Müzeyyen T. ise basın mensuplarına “Kocam beni bu kadınla aldatıyor, onları bastım” diye bağırdı.

 

 

Abdullah T.’nin sevgilisi olduğu iddia edilen kadın suçlamaları kabul etmedi.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİLER

Zanlıların polis merkezinde ifadelerine başvuruldu. Kadın ve erkeğin suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. İfadeleri alınan taraflar polis merkezinden serbest bırakıldı.

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları