Gündem

Kimliği Belirsiz Kişiler Düğünde Biber Gazı Sıktı! 25 Kişi Hastaneye Kaldırıldı

Çorum’da, kimliği belirsiz kişiler düğün salonunu basıp biber gazı sıktı. Biber gazından etkilenen 25 kişi hastaneye kaldırıldı.

Çorum’da bir düğün salonunda sıkılan biber gazından etkilenen 25 kişi hastaneye kaldırıldı. İddiaya göre, gelin R.G. ile damat M.G’nin, kent merkezindeki bir düğün salonunda düzenlenen düğün merasimi sırasında salona gelen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından etrafa biber gazı sıkıldı. Kısa sürede yayılan gazdan etkilenen bazı davetliler dışarı çıktı. Yaşanan paniğin ardından gelin ve damat ile diğer davetliler de salonu boşalttı.

25 KİŞİ HASTANELİK OLDU

Durumun bildirilmesi üzerine düğün salonuna çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Aralarında çocuk ve yaşlıların da bulunduğu gazdan etkilenen 25 kişi, ambulans ve otomobillerle Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Göğüs Hastalıkları Hastanesine kaldırıldı. Sağlık kontrolünden geçirilerek bir süre müşahede altında tutulan 25 kişi, herhangi bir zehirlenme olayına rastlanmaması üzerine taburcu edildi. Gelin R.Ş. ile damat M.Ş. de ambulansta sağlık kontrolünden geçirildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları