Gündem

İYİ Parti’den o iddialara yalanlama

İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, CHP’nin Ankara’dan Mansur Yavaş’ı aday göstermesinin İYİ Parti tabanında rahatsızlığa yol açacağına dair haberleri yalanladı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Mansur Yavaş ile ilgili iddiaları sert bir dille yalanladı.

31 Mart yerel seçimlerinde iki parti arasında yapılacak iş birliği konusunda anlaşmaya varılırken bazı haber sitelerinde yer alan “CHP’nin Yavaş’ı Ankara’dan aday göstermesine İYİ Parti tabanının sıcak bakmadığı” iddialarına yer verilmişti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aydın, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi.

Aydın, açıklamasında “CHP, Sayın Mansur Yavaş da dahil Ankara’da istediği adayı çıkarabilir, bu husus kendi takdirlerindedir” ifadelerini kullandı.

Aydın’ın açıklamaları şöyle:

“İYİ Parti heyeti olarak bu haberde belirtildiği gibi bir tavsiye ve talebimiz kesinlikle olmamıştır. CHP, Sayın Mansur Yavaş da dahil Ankara’da istediği adayı çıkarabilir, bu husus kendi takdirlerindedir. Asılsız haber ve yorumlara itibar etmeyiniz.”

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir