Gündem

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Belli Oldu !

Olağanüstü Kurultay’a giden İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’na 252 delegenin oyunu alan Buğra Kavuncu seçildi. Kavuncu, sonuçların ardından kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda merakla beklenen kongre sonuçlandı. Mevcut başkan Buğra Kavuncu delegelerden 252’sinin oyunu alan Buğra Kavuncu kazandı. Diğer adaylardan Ali Çolak 150, Samet Reis’in ise 140 oy aldığı açıklandı.

Toplam 542 oyun kullandığı kongreye partililerin yoğun ilgisi dikkat çekti.

“ZAFER BAŞIMIZDAKİ ZİHNİYETİ DEVİRDİĞİMİZ GÜN KUTLANACAK”

Sonuçların açıklanmasının ardından teşekkür konuşması yapan Satuk Buğra Kavuncu, “Ben buradan sizlere iki söz vereceğim. Bunlardan bir tanesi hep beraber, kırgınlık olmadan herkesi kucaklayacağız. Bana destek veren arkadaşlarım “kazandık” diyorlar, “kutlayalım” diyorlar ama burada kutlanacak tek şey var o da bu kongrenin demokratik bir şekilde yapılmış olması.

Ben kendi dava arkadaşıma karşı kazandığım bir zaferi kutlayamam. Keşke burada olsalardı onlarla birlikte el kaldırabilseydik. Zafer bugün değil, zafer şu anda başımızda olan zihniyeti devirdiğimiz gün kutlanacak” ifadelerini kullandı.

 

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir