Gündem

İstanbul’u Zehirleyen Uyuşturucu Patroniçesine İkinci Darbe! Şafak Baskınıyla Yakınları da Gözaltına Alındı

İstanbul Sarıyer’de ‘Ölüm Patroniçesi’ olarak bilinen Saide D.’nin talimatıyla uyuşturucu madde satışı yapanlara yönelik düzenlenen operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

İstanbul Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Çayırbaşı Mahallesi’nde uyuşturucu satıcılarına yönelik, çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda ekmek, çocuk bezi ve futbol topunun içine zulalanmış uyuşturucu madde yakalandı.

NARKOTİK KÖPEĞİ EROS DA KATILDI

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın talimatıyla Sarıyer’de uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonlar, tüm hızıyla devam etti. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Özel Harekat Ekipleri’nin de desteğiyle Çayırbaşı Mahallesi’nde uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon yaptı. Hassas burunlu narkotik köpeği Eros’unda katıldığı operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

PATRONİÇENİN YAKINLARI ÇIKTI

Narkotik ekipleri tarafından daha önce tespit edilen 5 adrese eş zamanlı operasyon yapıldı. Daha önce yapılan operasyonda yakalanarak gözaltına alınan ve tutuklanan Saide D.’nin yakınlarına yönelik olduğu iddia edilen operasyonda çok sayıda kişi de gözaltına alındı.

EKMEĞİN İÇİNE SAKLAMIŞLAR

Ekiplerin yaptığı operasyonda daha önce yıkım kararı verilen ve Saide D.’ye ait olduğu iddia edilen evin etrafında yapılan aramalarda ekmek arasına, futbol topunun içine ve çocuk bezinin arasına zulalanmış uyuşturucu madde ele geçirildi.

İşte operasyondan kareler;

 

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir