Magazin

İnsan KEN Bebek Zayıflamak için hamam böceği sütü içiyor

Ken Bebek olarak bilinen Brezilyalı Rodrigo Alves, hayalindeki kişi gibi görünmek için defalarca bıçak altına yattı. Bu zamana dek farklı uygulamalarla bizleri şaşırtan Alves, bu defa mideleri ağza getiren bir sırrını paylaştı.

Alves, kilo vermek için hamam böceği sütü içtiğini söyledi. Hamam böceği sütünün hem iyi bir antioksidan hem de güçlü bir yaşlanma karşıtı olduğunu söyleyen Alves, hamam böceği sütünün Los Angeles’ta yaşayan ünlüler tarafından da kullandığını bunun oldukça popüler olduğunu söyledi. Yalnız bütün hamam böcekleri süt salgılamıyor. Doğum yapan tek hamam böceği türü bulunuyor. Diploptera punctate adı verilen bu böcek yavrularını beslemek için süt üretiyor.
İnsan Ken bebek Rodrigo Alves, Ken bebeğe benzemek için defalarca ameliyat masasına yattı. Hayalindeki gibi görünmek için durup dinlenmeden ameliyat masasına yatan Alves, bu defa da Prag’a gitti. Rodrigo Alves, peş peşe geçirdiği ameliyatlar yüzünden defalarca doktorlar tarafından uyarıldı ancak Alves uyarılara kulak asmadı.
Tekrar bıçak altına yatan Alves’in ameliyatında çekilen fotoğraflar bu kez dudak uçuklattı. Uyarılara rağmen estetik operasyonlara devam eden Alves, hayalinin peşinden koşmaya devam edeceğini söylüyor.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir