Spor

Fenerbahçe, Swensea’den Andre Ayew’i Kiraladığını Açıkladı

Fenerbahçe, İngiliz ekibi Swensea forması giyen Ganalı futbolcu Andre Ayew’i satın alma opsiyonuyla kiraladığını açıkladı.

Fenerbahçe, İngiliz ekibi Swansea City’den Ganalı futbolcu Andre Ayew’i satın alma opsiyonuyla 1 yıllığına kiraladığını açıkladı.

FENERBAHÇE’DEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Kulübümüz, Andre Ayew’in bir yıllığına kiralık olarak kadromuza katılması için, Swansea City AFC kulübü ile satın alma opsiyonlu olarak anlaşmaya varmıştır.

Gana Milli Takımında da forma giyen Andre Ayew, yarın (Perşembe) İstanbul’a gelecek ve sağlık kontrollerini geçmesinin ardından resmi sözleşmeyi imzalayacaktır.” ifadeleri kullanıldı.

SWENSEA’DEN DE AÇIKLAMA GELDİ

Oyuncunun kulübü Swansea City de Ayew’in satın alma opsiyonuyla Fenerbahçe’ye kiralandığını duyurdu. Swansea Menajeri Graham Potter, Ayew’in ayrılığıyla ilgili yaptığı açıklamada ”Benim açımdan Ayew çok iyi bir sezon açılışı geçiriyordu. Antrenmanlara kendini adayan biriydi. Ancak profesyonel olarak yapılması gereken yapıldı ve bunu kabul ediyorum. Onunla çalışmak büyük keyifti

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir