Spor

Fenerbahçe sezonu açtı

Fenerbahçe, teknik direktör Phillip Cocu yönetiminde ilk idmanını gerçekleştirerek sezona ‘merhaba’ dedi. Başkan Ali Koç, sportif direktör Damien Comolli ve yöneticiler de tesislere geldi. Cocu ve Koç futbolcularla toplantı yaptı. Toplantıda konuşulanlar resmi siteden yayınlandı. İşte tüm detaylar ve karele.

Fenerbahçe, 2018-2019 sezonuna, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla start verdi.

Sezonun ilk antrenmanı öncesinde, Can Bartu Tesisleri’ne Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri de geldi. Başkan Ali Koç, takıma başarılar diledi.

Göreve yeni başlayan Teknik Direktör Phillip Cocu da antrenman öncesinde oyunculara yönelik yaptığı konuşmada, başarının bireysellikten çok takım olmada yattığını vurguladı.

Yeni sezonun ilk antrenmanı öncesinde oyuncular Can Bartu Tesisleri’nde bir araya geldi. Antrenman başlamadan önce Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri de tesislere geldi.

Antrenman öncesinde Başkan Ali Koç, Yöneticiler, Sportif Direktör Damien Comolli ve Teknik Direktör Phillip Cocu futbolcularla tanıştı.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir