Gündem

Dehşet Anı Kamerada! Borcunu Ödemeyen Kayınbiraderini Önce Öptü, Sonra Öldürdü!

Adana’da, kayınbiraderine borç para veren emekli polis geri ödemeyince bir kafede yüz yüze görüşmek istedi. Kayınbiraderiyle buluşan emekli polis, olumsuz yanıt alınca kayınbiraderini tabancayla vurup öldürdü.

Adana’da, emekli polis 55 yaşındaki Talip Çelik, bir kafateryada otururken yanına gittiği 50 yaşındaki kayınbiraderi İsmet Avcı’yı önce elini sıkıp yanaklarından öptü, sonra aralarında çıkan tartışmada tabancasıyla vurarak öldürdü. Olay sırasında kafeteryada bulunanların çocuklarını da alıp panik halinde kaçması, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

VERDİĞİ BORÇ İSTEDİ OLUMSUZ CEVAP ALINCA GÖRÜŞMEK İSTEDİ

Olay, merkez Seyhan ilçesindeki Turgut Özal Bulvarı Güzelyalı Mahallesi’ndeki bir kafeteryada meydana geldi. Emekli polis Talip Çelik, bir süre önce borç verdiği kayınbiraderi İsmet Avcı’yı arayıp, parasını istedi. İddiaya göre olumsuz yanıt alan Talip Çelik, İsmet Avcı’nın bir kafeteryada olduğunu öğrenip, bu kez yüz yüze konuşmak için yanına gitti.

DONDURMA YİYEN KAYINBİRADERİNİ ÖPÜP SARILDI

Masada oturup dondurma yiyen Avcı’nın yanına gelen Çelik, kayınbiraderinin elini sıkıp yanaklarından öptü. İkili arasında geçen kısa konuşmanın ardından tartışma çıktı.

TABANCAYLA ÖLDÜRÜP HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ ÇIKTI

Bu sırada tabancasını çıkaran Çelik, Avcı’ya ateş etti, ardından da hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden yürüyerek ayrıldı. Bu sırada kafeteryadaki diğer müşteriler, masalarından panikle kalkarak sağa sola kaçıştı. Dondurma yiyen bazı aileler de çocuklarını kucaklayıp, kafeteryayı hızla terk etti.

OLAY KAMERAYA YANSIRKEN KAÇAN POLİS GÖZALTINA ALINDI

Tüm bu yaşananlar güvenlik kamerası kaydına yansıdı. Bir süre yerde oturan yaralı Avcı ise kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirdi. Talip Çelik ise kısa sürede polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir