Gündem

Çocuğa İstismarda Bulunurken Yakalandı Savunması Pes Dedirtti

14 Yaşındaki Küçük Kıza İstismarda Bulunurken Suçüstü Yakalanan Evli Piyanistin İfadesi Ortaya Çıktı.

Muğla’da 14 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunurken suçüstü yakalanan 38 yaşındaki evli ve 2 çocuk babası piyanist, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Piyanist, “Bana 20 yaşında olduğunu söylemişti.” diyerek kendini savundu.

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde 14 yaşındaki A.N isimli lise öğrencisi kıza cinsel istismarda bulunmakla suçlanan piyanist 38 yaşındaki evli ve 2 çocuk babası R.Ç., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.İkilinin arasındaki ilişkiyi öğrenen küçük kızın arkadaşları, durumu öğretmenlerine bildirmesi üzerine ormanda suçüstü yapıldı. Piyanist, “Bana 20 yaşında olduğunu söylemişti.” diyerek kendini savundu.

OKULDAN ARABAYLA ALDI

Seydikemer’deki bir lisede okuyan A.N. isimli kız öğrenci, ididaya göre, bir süre önce piyanistlik yapan evli ve 2 çocuk babası R.Ç. ile tanıştı. Öğle aralarında ve okul çıkışında R.Ç.’nin otomobiliyle gelip A.N.’yi alması, okul arkadaşlarının dikkatini çekti. Arkadaşlarının bu durumu sorması üzerine, iddiaya göre A.N. arkadaşlarına, gönül ilişkisi yaşadığını anlattı. Arkadaşları, okulun rehber öğretmenine durumu bildirdi. Rehber öğretmen kendisi de bu duruma şahit olunca, polise şikayette bulundu. Polisgeçen 24 Ekim’de, R.Ç. ve A.N.’yi okul çıkışında takibe aldı.

ORMANDA İSTİSMAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU

R.Ç.’nin ormanlık alana götürdüğü A.N.’ye cinsel tacize başlaması üzerine polis harekete geçti. Suçüstü yakalanan R.Ç., gözaltına alındı. A.N. ise polis ve savcılıkta ifadesinin alınmasının ardından ailesine teslim edildi. Kız çocuğuna istismarda bulunan piyanist R.Ç., polisteki işlemlerinin ardından dün adliyede sevk edildi.

”14 YAŞINDA OLDUĞUNU BİLMİYORDUM”

İfadesinde, “Bana 20 yaşında olduğunu söylemişti. 14 yaşında olduğunu bilmiyordum” dediği öğrenilen R.Ç., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. A.N.’nin de ifadesinde, “Bir süredir arkadaşlık yapıyorduk. Arkadaşlık bu duruma geldi. Beni zorlamadı.” dediği öğrenildi.

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları