Gündem

Burdur’da, “Ölmek İstemiyorum” Paylaşımı Yapan Motosiklet Tutkunu Genç, Bariyere Çarparak Can Verdi..

Burdur’da motosiklet tutkunu 22 yaşındaki genç, bariyerlere çarparak yaşamını yitirdi. Talihsiz gencin sosyal medyada, bariyere çarparak yaşamını yitiren bir motosikletlinin fotoğrafını ‘Ölmek istemiyorum’ notuyla paylaştığı ortaya çıktı.

Burdur’da motosiklet tutkunu Recep Serttaş (22), motosikletiyle bariyerlere çarparak yaşamını yitirdi. Serttaş’ın bir süre önce bariyere çarparak yaşamını yitiren bir motosikletlinin fotoğrafını ‘Ölmek istemiyorum’ notuyla sosyal medyadan paylaştığı görüldü.

MOTOSİKLETİYLE BARİYERLERE ÇARPTI

Kaza, dün gece Bucak- Burdur karayolunun Çeltikçi Beli Tekke köyü yakınlarında meydana geldi. Recep Serttaş’ın kullandığı motosiklet sürücünün kontrolünü kaybetmesi sonucu bariyerlere çarptı.

TALİHSİZ GENÇ HAYATINI KAYBETTİ

Motosikletin yaklaşık 150 metre sürüklendikten sonra durduğu kazada başında kask olan sürücü Recep Serttaş yaşamını yitirdi.

AİLESİ FENALIK GEÇİRDİ

Acı haberi alan Recep Serttaş’ın ailesi fenalık geçirdi. Serttaş’ın cenazesi savcının incelemesinin ardından Bucak Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

SOSYAL MEDYADAN “ÖLMEK İSTEMİYORUM” NOTUNU PAYLAŞMIŞ

Motosiklet tutkunu olan Recep Serttaş’ın, geçen yıl facebook hesabında bariyere çarparak yaşamını yitiren bir motosikletlinin fotoğrafını ‘Ölmek istemiyorum’ notuyla paylaştığı görüldü.

 

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları