Gündem

Beykoz kundura fabrikasında yangın!

Beykoz’da tarihi kundura fabrikasında yangın çıktı. Kundura fabrikasındaki yangından çıkan dumanlar büyük bir bölümü kapladı. İtfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. İtfaiye yangına müdahale etmeye başladı. Yaralı veya can kaybının olmadığı bilgisi bulunuyor. Kundura fabrikasından çıkan dumanlar boğazın her noktasından görülebiliyor. Yangının çıktığı alanın hemen yanında ormanda bulunuyor. Yangının sıçramasından endişe ediliyor. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Yangın sırasında çekim yapılmıyordu. Yangın ahşap malzemelerden dolayı çıktı. İlk bilgiler bu. Beykoz itfaiyesinin gücü buna yeterli. Can kaybı ve yaralanma yok.” dedi.

Beykoz Yalıköy’de bulunan tarihi kundura fabrikasında büyük yangın çıktı. Yangının dumanları geniş bir alanı kaplarken, olay yerine çok sayıda itfaiye yönlendirildi.

Tarihi kundura fabrikası dizi ve film setlerinin uğrak yerleri arasında yer alıyor. Birçok dizi ve film kundura fabrikasında kurulan setlerde çekiliyor. Düğün, nişan ve benzeri özel gün fotoğrafları da bu fabrikada çekiliyordu.

Kundura fabrikasının hemen yanında ormanlık bir alan bulunuyor. Yangının ormanlık alana henüz sıçramadığı bilgisi var.

İtfaiye ekipleri Beykoz, Kavacık ve Çavuşbaşı’ndan sevk edildi. İtfaiye an itibarı ile müdahale ediyor. Bölge ilçeler olan Üsküdar ve Kadıköy’den de takviye itfaiye ekipleri olay yerine çağrıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Yangın sırasında çekim yapılmıyordu. Yangın ahşap malzemelerden dolayı çıktı. İlk bilgiler bu. Beykoz itfaiyesinin gücü buna yeterli. Can kaybı ve yaralanma yok. “

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir