Spor

Beşiktaşlıların Ayrılmasını Beklediği Vida: İstanbul’u Seviyorum, Burada Kalmak İstiyorum

Beşiktaşlıların yüksek bonservisle takımdan ayrılması için gün saydığı Domagoj Vida, yönetici Umut Güner’e, “Gitmek istemiyorum. İstanbul’u seviyorum.” dedi.

İngiltere’de transferin son saatlerine girilirken takımdan ayrılması beklenen Domagoj Vida, “İstanbul’u seviyorum, burada kalmak istiyorum” dedi.

Siyah beyazlı takımdan yılda 3,2 milyon euro para kazanan Hırvat futbolcu, yönetici Umut Güner’e, “Gitmek istemiyorum. İstanbul’u seviyorum” dedi. Güner ise, “Beşiktaş da seni çok seviyor. Ama kulübün şartları da önemli” karşılığını verdi.

VİDA İÇİN İSTENİLEN BONSERVİS BEDELİ 16 MİLYON EURO

İngiltere’de transfer için son saatlere girilirken, Vida hakkında konuşulan rakamın 16 milyon euro olduğu öğrenildi. Vida’nın Beşiktaş ile 3 yıl daha sözleşmesi var ve seneye de 3,3 milyon euro ücret alacak. Bu rakam sözleşme bitene kadar her yıl 100’er bin euro artacak.

Beşiktaş ile 18 karşılaşmada 1011 dakika forma giyen Vida, 1 gol atarken, 4 sarı kart ve 1 de kırmızı kart gördü. Hırvat yıldız, 2018 Dünya Kupası’nda da 1 gol 1 asistle ülkesinin finale çıkmasında önemli rol oynamıştı.

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir