Spor

Beşiktaşlı Domagoj Vida’nın Fiyatı 25 Milyon Euroya Çıktı

İsmi açıklanmayan bir İngiliz ekibi, Beşiktaş’ta forma giyen Domagoj Vida için şimdiden 25 milyon euroyu gözden çıkardı.

İngiltere, İspanya ve İtalya’dan köklü kulüpler, Domagoj Vida’yı kadrolarına katabilmek için harekete geçti. Kartal’a, Rusya maçında 2 gol atarak tavan yapan başarılı futbolcu için henüz yazılı teklif gelmedi ancak bir İngiliz ekibinin şimdiden 25 milyon euroyu gözden çıkardığı iddia edildi.

BEŞİKTAŞ HAVALARA UÇTU

Bu sezon transfer politikasını tamamen takımdan ayrılacak oyunculardan gelecek olan bütçeye göre belirleyen Beşiktaş Yönetimi, Domagoj Vida’nın Dünya Kupası’nda yarı final görmesi nedeniyle deyim yerindeyse adeta havalara uçtu.

HENÜZ YAZILI TEKLİF YOK

Hırvatistan’ın önceki akşam Rusya’yı penaltı atışlarıyla yenerek yarı finale yükselmesi ve Vida’nın bu maçta iki gol atması nedeniyle Hırvat oyuncunun bonservisi transfer piyasasında daha da arttı. Dünya Kupası’ndan önce bazı İngiliz, İspanyol ve İtalyan kulüpleriyle ön görüşme yapan Beşiktaş Yönetimi’ne, Vida için henüz yazılı bir teklif gelmediği ortaya çıktı.

SÖZLÜ FİYAT 25 MİLYON EUROYA ULAŞTI

Şu ana kadar yapılan görüşmelerin sözlü durumda olması sebebiyle Vida konusunda temkinli olan Beşiktaş’ın en yüksek rakam olarak 25 milyon euroya ulaştığı öğrenildi. Adı sır gibi saklanan bir İngiliz kulübünden sözlü olarak böyle bir teklif alan siyah-beyazlı kulüp yine de adımlarını sağlam atıyor.

VIDA GİDERSE PEPE KALACAK

Yazılı teklif gelmediği için transferde büyük bir sessizlik içerisinde olan siyah-beyazlıların 25 milyon euroluk sözlü teklifin daha da yukarıya çıkmasını beklediği belirtildi. Bu arada Beşiktaş Yönetimi’nin, Vida’nın satılması durumunda Pepe’nin kadroda tutulmasına karar verdiği belirtildi. Takımın dengesinin bozulmasını istemeyen Teknik Direktör Şenol Güneş’in iki stoperin bir anda satılmasının ciddi bir risk oluşturacağını bildirdiği kaydedildi.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir