Gündem

Berk Oktay’ın Uygunsuz Fotoğraflarını Sızdırdığı İddia Edilen Merve Şarapçıoğlu, İddiaları Kabul Etmedi

Oyuncu Berk Oktay ve çıplak fotoğraflarını basına sızdırdığını söylediği eşi Merve Şarapçıoğlu arasındaki sular durulmuyor. Şarapçıoğlu’nun avukatı, olayın tamamen davanın seyrini değiştirmeye yönelik bir algı operasyonu olduğunu söyledi.

“MÜVEKKİLİMİN CEP TELEFONUNDA HERHANGİ BİR VERİYE RASTLANMAMIŞTI”

Oysaki bilindiği üzere IP numaraları, uzman kişilerce kolaylıkla manipüle edilebilecek adresler olup VPN gibi çeşitli yazılımlar kullanılarak yönlendirilmesi mümkündür. Müvekkilim aklanmak üzere gerekli incelemenin yapılabilmesi için cep telefonunu da savcılığa teslim etmiş olup, müvekkilin cep telefonu üzerinde yapılan bilişim incelemesinde soruşturmaya konu olabileceği değerlendirilen herhangi bir görüntü kaydına ya da ilgili Instagram hesaplarına dair herhangi bir veriye rastlanmamıştır. Bu bağlamda müvekkilimin ilgili paylaşımlarla alakasının olmadığı ortaya çıkmıştır. Müvekkilim sadece ifadesine başvurulmak üzere savcılığa davet edilmiş olmasına rağmen, Berk Oktay’ın vekilince sanki kendisinin suçlu olduğu yönünde kesin ve kuvvetli delillere ulaşılmış gibi baş şüpheli olarak lanse edilmesini haysiyet cellatlığı olarak görüyor ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

“KİŞİLİK HAKLARI HAKSIZ ŞEKİLDE ZEDELENMİŞTİR”

Bu olaylarla ilgili müvekkilimin aleyhine yapılan haberlerle karşı da adli süreçleri başlatmış durumdayız. İlgili haberlerle müvekkilimin masumiyet karinesi ihlal edilmiş olup kişilik hakları haksız şekilde zedelenmiştir. Böylesine bir itibar suikastına asla izin vermeyeceğimiz bilinmelidir. Bunlarla ilgili olarak başta iftira ve soruşturmanın gizliliğini ihlal suçları olmak üzere her türlü hukuki haklarımızı korumak üzere ayrıca şikayette bulunacağız. Kamuoyunun ve değerli basın mensuplarının bilgisine sunarım.”

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir