Magazin

Bahar Candan’ın son hali olay oldu

İşte Benim Stilim moda yarışması ile adını duyuran Bahar Candan’ın son hali yok artık dedirtti. İyice zayıflayan ve yaptırdığı operasyonlarla bambaşka biri olan Bahar Candan’ın son haline bir bakın!

İşte Benim Stilim yarışmasında yaptığı garip danslar ve konuşma şekli ile tanınan Bahar Candan çok değişti. İyice zayıflayan ve yaptırdığı operasyonlarla bambaşka biri olan Bahar Candan’ın son halini görenler gözlerine inanamadı.

PAYLAŞIMLARI OLAY

Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Bahar Candan son paylaşımı ile herkesi şaşırttı. Candan’ın son hali takipçilerinin aklına “Acaba zayıflık hastalığına mı yakalandı?” sorusunu getirdi.

ÖLECEKSİN ZAYIFLIKTAN

Instagram hesabından paylaşım yapan Bahar Candan’ın son hali takipçilerinin telaşlandırdı. Candan’ın son halini gören takipçilerinin akıllara, “Acaba zayıflık hastalığına mı yakalandı?” sorusunu getirdi.

O NASIL KARIN ÖYLE

Candan’ın bir takipçisi paylaşıma, “Bu ne hal böyle neredeyse öleceksin zayıflıktan.” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “O nasıl karın öyle ya bence çok itici.” yorumunu yaptı.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir