Gündem

Adalar Motorunda Dehşet! Yolcuyu Güverteden Attı!

İstanbul’da Beşiktaş – Adalar seferi yapan Mavi Marmara Kooperatifi’ne ait motorun kaptan köşkünden gelen yüksek seslerden rahatsız olan bir yolcu, müziğin sesini kısması için kaptanı uyardı.”Benim gemim, beğenmediysen in” diyen kaptan, ardından yolcunun kolunu bükerek güvertedeki merdivenlerden aşağı kata attı.

İstanbul’da Beşiktaş ile Adalar arasında sefer yapan Mavi Marmara Kooperatifi’ne ait yolcu motorunda önceki gün kaptan dehşeti yaşandı. Kaptan köşkünden gelen yüksek sesten rahatsız bir yolcu, müziğin sesini kısması için kaptanı uyardı. Buna sinirlenen kaptan, tarifeli yolcuyu önce kovdu sonra kolunu büküp yakasından tutarak geminin ikinci kat güvertesi merdivenlerinden birinci kata attı.

Sabah’ta yer alan habere göre, Beşiktaş’tan hareketle 23 Temmuz Pazartesi akşamı 18.30’da Kabataş aktarmalı Heybeliada- Büyükada seferi yapan ‘Erke Han’ adlı yolcu motorunda yaşanan olay şöyle gelişti:

“BU BENİM GEMİM, BEĞENMEDİYSEN İN”

Tarifeli yolcu motorunda kaptan köşkünden yayılan yüksek sesli müzik yayınından rahatsız olan bir yolcu, müziğin sesini kısması için kaptanı uyardı. Ancak yolcuya beklenmedik bir şekilde tepki veren kaptan”Bu benim gemim, beğenmediysen in” diyerek yanıt verdi.

YOLCUYU GÜVERTEDEN AŞAĞI ATTI

Ardından da hızla yolcunun üzerine yürüyen kaptanın ne olduğunu anlamaya çalışan yolcunun kolunu büküp yakasından tutarak geminin ikinci kat güvertesi merdivenlerinden birinci kata attığı iddia edildi.

KÜFÜR EDİP TEHDİT ETTİ

Bu arada ağza alınmayacak küfürler ettiği öne sürülen ve “Ben seni adada da bulurum” diyerek tehditler savuran kaptanın yolcuyu darp etmeye devam ettiği ileri sürüldü.

İNCELEME BAŞLATILDI

Diğer vatandaşların araya girerek kurtardığı yolcu, hastaneden darp raporu aldıktan sonra polise giderek şikâyetçi oldu. Balat’taki Deniz Limanı Şube Müdürlüğü’nde ifade veren yolcunun şikâyeti üzerine inceleme başlatıldı.

 

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir