Spor

82 Milyon TL yi getiren Pepe’yi alır

Beşiktaş, Çin takımlarının ilgilendiği Pepe’yi, 82 milyon TL’lik teklif gelmesi halinde serbest bırakacak.

İspanya La Liga devi Real Madrid’teki 10 yıllık kariyerini tamamlamasının ardından geçen sezonun başında Beşiktaş’a katılan ve sergilediği başarılı performansla alkış toplayan Pepe için Çin Ligi kulüpleri adeta seferber oldu. Menajerler aracılığıyla gelen son 12 milyon euroluk (66 milyon TL) teklifi oyuncunun olumsuz bakması sebebiyle geri çeviren yönetim, kısa süre sonra yeni bir öneriyle karşılaştı.

RESMİ TEKLİF GELİRSE BEŞİKTAŞ ONAY VERECEK

Tecrübeli futbolcuyu Çin Ligi’ne kazandırmak isteyen 2 Asya temsilcisinin, son olarak Siyah- Beyazlılar’ın kapısını 15 milyon euroluk (82 milyon TL) teklifle çaldığı kaydedildi. Yeni dönemde Şampiyonlar Ligi’nde yer alamayacak olmaları sebebiyle mali olarak küçülmeye giden ve Pepe’nin 5 milyon euroyu (27 milyon TL) bulan maaş yükünden kurtulmak isteyen yönetim, öneriyi getiren menajere teklifin resmi yollarla getirilmesi halinde onay vereceğini belirtti. Ancak Siyah-Beyazlılar, bu konuda Pepe’nin de ikna edilmesi gerektiğini ekledi.

PEPE KARARINI DEĞİŞTİREBİLİR

Deneyimli savunmacı, konuyla ilgili olarak menajeriyle yaptığı görüşmede Uzak Doğu’ya kapıları kapatmıştı. Pepe, “Kariyer planlamamda kesinlikle Çin yok” ifadelerini kullanmıştı. Ancak Çin Ligi ekiplerinin, başarılı ismin bu kararını değiştirmek için 10 milyon euroluk (55 milyon TL) maaş önerisinde bulunabileceği konuşuluyor.

Related Posts

güvenlik kamera, güvenlik kamerası fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir